![](https://2.bp.blogspot.com/-dW3cnRhEYw0/W2ITHjDcz4I/AAAAAAABn9s/E9NBNG4UKxsx9iQQeLpTODYVoMSh676xwCLcBGAs/s640/main_SLIDER.jpg)
Κωμικοτραγικές καταστάσεις είχαμε χτες βράδυ Τρίτης, λίγο μετά τις 11:00 στο Θέατρο Δάσους της Θεσσαλονίκης.
Μετά το τέλος της παράστασης "Παράξενο ζευγάρι" με πρωταγωνιστές τον Γιάννη Ζουγανέλη και τον Βλαδίμηρο Κυριακίδη, άγνωστος άνδρας άρπαξε την τσάντα της γυναίκας η οποία κάθονταν στο ταμείο και σύμφωνα με την μαρτυρία της περιείχε 18 με 20 χιλιάδες ευρώ από τις εισπράξεις της παράστασης και προσωπικά της αντικείμενα.
Την υπόθεση ερευνά η Ασφάλεια της Θεσσαλονίκης.