![](https://3.bp.blogspot.com/-UQA0n7p2DIc/W3gK0AyZ1qI/AAAAAAABqB4/xedT2uFLFWEpYnpBNLEKyWO_Y2EhkaqmwCLcBGAs/s640/44.jpg)
Η Ελένη Βαΐτσου
Η Ελένη Βαΐτσου παρουσιάζεται μάλιστα ιδιαίτερα δραστήρια στο Instagram, με την ηθοποιό να δέχεται καταιγισμό ερωτήσεων, που κάποιες φορές ξεπερνούν τα όρια…της ευγένειας και της διακριτικότητας.
![](https://3.bp.blogspot.com/-UQA0n7p2DIc/W3gK0AyZ1qI/AAAAAAABqB4/xedT2uFLFWEpYnpBNLEKyWO_Y2EhkaqmwCLcBGAs/s640/44.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-2JnJH0tIbaA/W3gK0MWpW5I/AAAAAAABqB8/dxBSIrohJEIwxO0IIPIJUSTqP-0zTWYQACLcBGAs/s640/eleni-vaitsou-people-196-8-308x231.jpg)
Η πασίγνωστη ηθοποιός, όπως διαβάσαμε στο ladytimes.com.cy, δέχτηκε συγκεκριμένα από μια διαδικτυακή της φίλη μια σαφώς αδιάκριτη και άκρως προσωπική ερώτηση, που αφορά στις σεξουαλικές προτιμήσεις της. Η Ελένη Βαΐτσου δεν «μάσησε», κοινοποίησε το μήνυμα άμεσα με του Insta Stories.
Εκεί φαίνεται η ερώτηση: «Είσαι λίγο λεσβία; Γιατί αν είσαι, καλά κάνεις, από περιέργεια ρωτάω» με την ηθοποιό να σχολιάζει επίσης δημοσίως από κάτω: «Είσαι λίγο αδιάκριτη και προκατειλημμένη; Γιατί αν είσαι, δεν κάνεις καθόλου καλά, απλά για να το συνειδητοποιήσεις το λέω».
Δείτε το:
![](https://3.bp.blogspot.com/-8eD094e3JRg/W3gLkSOj8XI/AAAAAAABqCI/o8KCdnKVqpUjo_qlCO1reA5kYBbeTwz9QCLcBGAs/s640/acuna.jpg)