![](https://4.bp.blogspot.com/-CosNkEW2YCo/W5vYX6PUyoI/AAAAAAABs8E/E2ZUZl8BQFwVUZwXUiSNhMKSVkxx1hvHwCLcBGAs/s640/IMG_20180914_184229.jpg)
Λόγω ονόματος και όχι μόνο, το γραφείο τελετών Μπαμπούλας έγινε γνωστό σε όλη την Ελλάδα, κάνοντας… promotion στην επιχείρηση. Βέβαια με τον καιρό, πρώτη φίρμα έγινε ο Μπούκουρας, το απόλυτο troll στα social media, όμως ο Φάνης Μπαμπούλας επιστρέφει δυναμικά.
Μετά το πετυχημένο πρόσφατο αστείο με το «La Κάσα De Papel», χθες, ανακοινώθηκε η συνεργασία του με τη γυναικεία ομάδα μπάσκετ της ΜΕΝΤ, της οποίας θα είναι ο βασικός χορηγός στη φανέλα.
Η ανακοίνωση της συμφωνίας, ξεκινά με τη φράση «Κορίτσια, θάψτε Ιστορία»!
![](https://4.bp.blogspot.com/-vJxn9EVb6lc/W5vYX0huMrI/AAAAAAABs8I/MYEB9V52vckIIrfwFaCSD7Q47dGblOp0QCLcBGAs/s640/IMG_20180914_184338.jpg)