![](https://2.bp.blogspot.com/-EoioIRhZAnM/W5vQoFBHBEI/AAAAAAABs7s/CajbZKSg_NQgVJXxEkaMZX8B7Y7ovty6ACLcBGAs/s640/733aaf993af785bb217f72e188f8f17b_XL.jpg)
Άλλο ένα νέο παιδί, θύμα τροχαίου θρηνεί η χώρα μας, καθώς υπέκυψε στα τραύματα της στη ΜΕΘ του Βενιζέλειου νοσοκομείου στην Κρήτη, η 24χρονη που είχε τραυματιστεί προ ημερών, όταν το δίκυκλο στο οποίο επέβαινε, συγκρούστηκε με αυτοκίνητο.
Η 24χρονη σπούδαζε γερμανική φιλολογία στη Θεσσαλονίκη και είχε έρθει στη Ρόδο για τις καλοκαιρινές διακοπές οι οποίες στάθηκαν δυστυχώς μοιραίες για τη ζωή της.
Η οικογένεια της ζει στο χωριό Σορωνή της Ρόδου.