![](https://3.bp.blogspot.com/-4UeAoy--HXE/W55I7k5RjcI/AAAAAAABtFU/imTRXHwbKTkUzBd-fK2eOSeL_OCyeji9ACEwYBhgL/s640/rem-03.jpg)
Ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ παντρεύτηκαν μετά από χρόνια σχέσης και την απόκτηση της κόρης τους, Ελένης.
Η μικρή Ελένη ήταν παρανυφάκι στο γάμο των γονιών της.
Η τελετή έγινε στο κτήμα του Δημήτρη Κοντομηνά στη Βαρυπόμπη. Μάλιστα, ο Δημήτρης Κοντομηνάς ήταν ένας από τους τέσσερις κουμπάρους του διάσημου ζευγαριού, μαζί με τον Κώστα Πηλαδάκη, την καλή φίλη της νύφης, Μαρία Μπεκατώρου, και τον ιδιοκτήτη του Nammos, Γιάννη Παπαλέκα.
![](https://4.bp.blogspot.com/-4UeAoy--HXE/W55I7k5RjcI/AAAAAAABtFU/U5Lf3xkMox84cdcJF0d6ZtS4_5uHdkARgCLcBGAs/s640/rem-03.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-5E44ncL6J9Q/W55I8rwHsEI/AAAAAAABtFo/DL2puZAIGf4VjfqiMewonn7w3rPJ6drFACLcBGAs/s640/sakisrouvas.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-X5XFEx8uIXU/W55I6FVDDkI/AAAAAAABtFA/oFMeNRTDiUkr_ovC3lQUJiVdSZt6rdddgCEwYBhgL/s640/326547.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-b52ft37UqI4/W55I52lvzTI/AAAAAAABtE8/Npl1DFTID4YUNLFUrgbWkTK0i_lVOrnMACEwYBhgL/s640/41813782_2235007593239710_5978893461590376448_n-1.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-KvKOZTX0U0A/W55I6M555oI/AAAAAAABtFE/hKk3uOKYx1oFeF8nBCu9vB0XaP1S1lJhQCEwYBhgL/s640/41822494_320577638676867_2440062970596687872_n-1.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ht-JlXaRT14/W55I6389b4I/AAAAAAABtFI/JBOaxxOC_TUTEi4pLxWlvvSP0pRdSuDwQCEwYBhgL/s640/collage.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-qV9uoCdZ5dQ/W55I8N8XZlI/AAAAAAABtFc/s-Covia_WZIBTRduf_orPmkxYFSHAb_KACEwYBhgL/s640/remos1-1.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-4UeAoy--HXE/W55I7k5RjcI/AAAAAAABtFU/imTRXHwbKTkUzBd-fK2eOSeL_OCyeji9ACEwYBhgL/s640/rem-03.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-lJDzqqP76Bs/W55I7JC6TsI/AAAAAAABtFM/EDUYaTaXWKIEbo0ud5lIIzfe20aGM1a4gCEwYBhgL/s640/erros2-1.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-zk8DgeT9eJI/W55I8npQO0I/AAAAAAABtFk/n8DmzAdY1xQquambVgqpC7GOETMs0f3-gCEwYBhgL/s640/remosh.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-7bhIpYfDgis/W55I7x8SsEI/AAAAAAABtFY/NorVsuCZFHIfDhmbugoPz8Nqw58UjOL3gCEwYBhgL/s640/remos-gamos_main01.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-W1stmiw4b0Q/W55I8f6nU4I/AAAAAAABtFg/osm5VlfNEYUmlCtH_o-PGfGIVQoVhXnuACEwYBhgL/s640/remos2-1.jpg)