![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_qYmAkLYFKBuwbYN8w6NK6gDqIHD7IqcJApz3uGM5jR4ZLK36LuNdL25TgcDNgqlssQc4teV7m5XIhqnpvc2KhE-q332LH8bQKOoqGue5NnHE9p2toGAhgQ-i5pJgBsQSXxdAis4GE_XCF7vJSTw58ahVIdyUrMFY1Taazb5LsVYDdwkNAjVVoP0r/w400-h400/%CE%9D%CE%B5%CE%BA%CF%81%CF%8C%CF%82%20%CF%83%CE%B5%20%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%BF,%20%CE%BD%CE%B5%CE%B1%CF%81%CF%8C%CF%82%20%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CE%BA%CF%84%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%82%20beach%20bar.jpg)
Ένας νεαρός επιχειρηματίας έφυγε από τη ζωή στο Ρέθυμνο, μετά από τροχαίο δυστύχημα με τη μηχανή του.
Το τροχαίο δυστύχημα στο Ρέθυμνο έφερε και το πρόωρο τέλος στη ζωή του.
Ο Αντώνης Παναρετάκης, έφυγε από τη ζωή στα 33 του χρόνια, με την τραγική είδηση να σκορπά πόνο και θλίψη σε ολόκληρη την Κρήτη, τις τελευταίες ώρες. Ο θάνατος του νεαρού ήταν ακαριαίος και οι γιατροί στο νοσοκομείο που μεταφέρθηκε, δεν είχαν περιθώρια να τον επαναφέρουν.
Από την αρχή του έτους μέχρι και σήμερα η Κρήτη θρηνεί στην άσφαλτο 28 ανθρώπινες ζωές