![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzoqrPX1hU0hPsU_iCjLUogwfJZ5jMjOWTElJ9OHDzkIFl4k-8f0v-x1qh0lSuXMYHtwFaWdZeLqR4SHGfqBa5mCKR1wU3PhOAqK4KBiOCxFnRiZPSEaETX2nG5hj79bo1k7r0ztsVdqM2DQWsiXJdSOfLJAAmebvkBFpPu7SyErciYL6U-0Lzb2J0/w400-h225/troxaio_rodos.webp)
Νέο θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε στη Ρόδο σήμερα το μεσημέρι της Παρασκευής 5 Αυγούστου στη Ρόδο. Συγκεκριμένα στη λεωφόρο Ρόδου – Καλλιθέας ο οδηγός γουρούνας έχασε τον έλεγχο και προσέκρουσε σε τοιχίο.
Είναι το δεύτερο θανατηφόρο τροχαίο μέσα σε δύο ημέρες καθώς προχθές το βράδυ της Τετάρτης 3 Αυγούστου ένας 54χρονος αλλοδαπός έχασε τη ζωή του όταν η γουρούνα που οδηγούσε εξετράπη της πορείας του και ανετράπη.