![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgaxoejjkqRK7ZDnOE667D5egiAFw_PymGiA2NY6ya4M-opF3SUYvctRuR6xZu4BdSKg2Zm-F24VjjR1K9jj3hAm_FpfS3Hf80Rdm20rVJyCDaLU26s1f3t7esx52XSiOAsAY3T5InLcISAlt6f-U-m_BL6Ub3MLs9G4ykEJ2pYU2ST--Q9IUGjnw26/w400-h224/4%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%BF%20%CE%B1%CE%B3%CF%8C%CF%81%CE%B9%20%CE%BD%CE%B5%CE%BA%CF%81%CF%8C,%20%CF%83%CE%B5%20%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%AE%20%CE%BF%CF%87%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82%20%CF%80%CE%BF%CF%85%20%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%B5%20%CE%BF%20%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%AD%CF%81%CE%B1%CF%82%20%CF%84%CE%BF%CF%85.jpg)
Τραγικό θάνατο βρήκε ένα τετράχρονο παιδί, όταν το τρακτέρ στο οποίο επέβαινε και οδηγούσε ο 30χρονος πατέρας του, εξετράπη της πορείας του και κατέπεσε σε παρακείμενο χωράφι. Το γεγονός συνέβη αργά χθες το βράδυ, σε δύσβατο ορεινό δρόμο, στην Επαρχιακή οδό Σύβρου Καρυάς , στην Εγκλουβή, στο πιο ορεινό χωριό της Λευκάδας, στο κέντρο του νησιού.
Στο τρακτέρ επέβαινε και ένας δεκαεξάχρονος που τραυματίστηκε ελαφρά, ενώ ο 30χρονος οδηγός, αλβανικής καταγωγής, οδηγήθηκε στο Αστυνομικό Τμήμα Λευκάδας και σήμερα αφέθηκε ελεύθερος.