![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbjVkJDqUVhFcxZFrxX63K35CjCq_0gjtTG_A1hvzI9B8OaVW0HXlVHlF-9JZoqsHTY4Q4NBjOQ8Zl3dHgolPwKb58zqK03t5uMw5ARmnvlPAl_7nCGaTTYIyCJ_6WQNKsc5P4Ta_hDjRM6195a1E274HrxBicghN6nd_xRRREw4V-ZdTSu7YHeJf7/w400-h225/%CE%98%CE%B5%CF%83%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B7%20%CE%98%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%B7%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%20%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%BF%20%CF%84%CE%BF%20%CF%80%CF%81%CF%89%CE%AF%20%CF%83%CE%AE%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%B1%20%CE%A4%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%B7.jpg)
Θεσσαλονίκη : Θανατηφόρο τροχαίο το πρωί σήμερα Τρίτη
Ένας νεαρός άνδρας άφησε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο, νωρίς σήμερα το πρωί. Ο 28χρονος οδηγός τραυματίστηκε θανάσιμα, όταν η μοτοσικλέτα που οδηγούσε, λίγα λεπτά μετά τις 7 και κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, συγκρούστηκε με αυτοκίνητο σε παράδρομο της Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης - Ν. Μουδανιών, μετά από το Κέντρο Υγείας Θέρμης, στο ρεύμα προς Χαλκιδική.
Τα ακριβή αίτια του δυστυχήματος διερευνά το Τμήμα Τροχαίας Θέρμης.