![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjk6-Bgj7NbOuprnQK4WAudVhjLEdqB6satyZsiqYGFXMLII7YiQLmmZgqB3Tij89WaqWSun8Zh_DDtoQ8pYRDCFAVYNx1V9_bqUflq-gxNRa4h7n-lya2wHJyFS5kcE6qDTZXbgtPo9j7MiQJYPlnUp3qyWMJCWUHxaB883UswK2Jz000kSLWZcGt2/w640-h374/KAVOURA-1.jpg)
Τον απόλυτο έρωτα φαίνεται πως βιώνουν εδώ και έξι μήνες περίπου η Βίκυ Κάβουρα με τον Γιώργο Τζαβέλλα. Η γνωστή ηθοποιός και ο ποδοσφαιριστής της ΑΕΚ επιθυμούν να κρατήσουν «αθόρυβη» τη σχέση τους, καθώς δεν θέλουν να απασχολούν με την προσωπική τους ζωή. Έτσι φροντίζουν να μην κάνουν κοινές δημοσιές εμφανίσεις.
Η Βίκυ Κάβουρα, ωστόσο, το βράδυ της Κυριακής 2/4 αποφάσισε να βάλει τέλος στο «κρυφτό», αφού δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram την πρώτη φωτογραφία του Γιώργου Τζαβέλλα.