![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1tglew-zrgx3Fp1FpFz9Y4uWq62LpTv8_Um6lly71eizq3xnRi7QQXtH_v-PTCr9iL81SfPcvi2j8dUY-dJjRsYybCPpc3wgEkRPcr6__uyeJ3Zu2fuemv5L5XDQNvuzE-PfqhKVkI9KbtSUKlT4o_I6Fs3uQcs9-sw1-QQDBU-voTgjNMvg60IzqxmE/w640-h400/IMG_20231215_234427.jpg)
Ετήσια χοροεσπερίδα της ένωσης Σφακιανών βορείου Ελλάδος
Η Ένωση Σφακιανών Βορείου Ελλάδος, διοργανώνει την ετήσια χοροεσπερίδα τζη, το Σαββάτο 16 Δεκεμβρίου, στον χώρο εκδηλώσεων Μίθριο, στην Πολίχνη Θεσσαλόνίκης.
Μουσικά θα στολίσει την εκδήλωση μας ο βιολάτορας Αντώνης Μαρτσάκης με τους συνεργάτες του, τον Νίκο Μαρεντάκη, τον Κανάκη Κοζωνάκη και τον Χαραλάμπη Πιτροπάκη.
Πλήρες menu & επιπλέον βραστό κρέας, πιλάφι, γραβιέρα, παξιμάδι, τσικουδιά και Ρωμέικο κρασί.
(Επίσης νηστίσιμο πιάτο).
Τηλέφωνο επικοινωνίας για κρατήσεις στο 6977 773567.
Οι κοντινοί μαζεύτε όρεξη και οι μακρινοί.... κόβεται εισιτήρια.....