![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgw3d-hXFlLbGOZVoZhGCY246aeyrY8-ZZj5qlPfE-Hbv-D1k9of_vmDpr9zqJ2O1rEH9Ged5sfw1HqkDtgoQV4mow0L8CfJbhWVkgobucll9Wrgv25UeSHrUqzHRfFUdVqcwbPDinIgd013UX99j0sN4aUlTcOI7EFKqSab4Uenzg9h9PQXsTkaVdDHNE/w640-h414/%CE%A3%CF%84%CE%AD%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CF%82%20%CE%9A%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82.webp)
«Είναι απολύτως εφικτό να κερδίσουμε». «Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι στους επόμενους δύο μήνες, μπορεί να φέρει εμάς πρώτο κόμμα» είπε ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ.
«Πιστεύω ότι είναι απολύτως εφικτό να κερδίσουμε. Αν δεν είμαστε στις Ευρωεκλογές θα είμαστε στις βουλευτικές» είπε ο Στέφανος Κασσελάκης, ξεκινώντας στη συνέντευξή του στον Νίκο Ευαγγελάτο.
«Το 52% της αποχής δεν είναι απολιτίκ είναι απογοητευμένοι»…
Στο ερώτημα αν χάσει με 10 μονάδες θα είναι αποτυχία είπε «Όχι». Αυτός ο ο πήχης 5 πάνω δέκα κάτω είναι μικροπολιτική σκοπιμότητα