![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEit1-JYmUOrp-psmN3XcRInCb2OeYjje7SQECSqyX0oUVQxd-GLcBV5qhoIHFXDbvsEOKBkwwwUNydhhWgCPGCSE8OqA9CxKpWQ_XODH401ezSMs-NH8GXg-Ap3KYpUQRU_nhPhnrh89Ml3fP-mExS7gNOiLqfy00CBLnb09eIPDM-EKgumDYMZVDXC0lQ/w640-h480/%CE%9A%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82,%20%CE%A4%CE%AC%CE%B9%CE%BB%CE%B5%CF%81%20%CE%BA%CE%B1%CE%B9%20%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82%20%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82,%20%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD%20%CE%9A%CF%81%CE%B1%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AC%CE%BA%CE%B7.jpg)
Κασσελάκης, Τάιλερ και στρατηγός Αποστολάκης, στον Κραουνάκη
Την τελευταία μουσική παράσταση του Σταμάτη Κραουνάκη στο "Άλσος" παρακολούθησε χθες βράδυ ο Στέφανος Κασσελάκης, ο οποίος επέστρεψε στην Αθήνα μετά την περιοδεία που έκανε στα νησιά του Αιγαίου.
Μαζί του ήταν και ο σύζυγός του, Τάιλερ Μακμπέθ καθώς και συνεργάτες του προέδρου του ΣΥΡΙΖΑ, ενώ σύμφωνα με το Mega σε άλλο τραπέζι βρισκόταν ο βουλευτής της Πλεύσης Ελευθερίας, Σπύρος Μπιμπίλας.
Μετά το τέλος της παράστασης, ο αρχηγός της αξιωματικής αντιπολίτευσης επισκέφθηκε τον γνωστό καλλιτέχνη στο καμαρίνι του, όπως προκύπτει από τις φωτογραφίες που ανήρτησε ο ίδιος ο Σταμάτης Κραουνάκης στον λογαριασμό του στο Facebook.
Μεταξύ άλλων, στην παρέα του Στέφανου Κασσελάκη ήταν ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ, ναύαρχοςΕυάγγελος Αποστολάκης.