![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiNs3TLrT0KkgrUYZzzP4ur94XNQ2VUwboZo4ifzX3QG_QzSTymTRB1IynICeQWXyRwpz_Mhpgg_rJbt0Hfxg-bvWfuulJp1Ti25MpIGEVbfogqGflDnFg9ndigHGg1YkNWV2L8bYy-8sP8HKQeuGU6WKtJunAWPQ_NCQTIBsxh4S9LR4V5JfFHRPBEEiM/w640-h412/%CE%98%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%84%CE%B7%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%20%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%BF%20%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD%20%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%86%CE%B5%CF%81%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AE%20%CE%9F%CE%B4%CF%8C.jpg)
Τροχαίο δυστύχημα σημειώθηκε τα ξημερώματα σήμερα Σάββατο (20.04.2024) στη Θεσσαλονίκη.
Από το τροχαίο δυστύχημα που συνέβη στις 06:50, στην Περιφερειακή Οδό Θεσσαλονίκης, στο ύψος του ανισόπεδου κόμβου Κατσιμίδη έχασε τη ζωή του ένας άνδρας.
Ο 50χρονος οδηγούσε Ι.Χ. επιβατικό αυτοκίνητο, το οποίο ξέφυγε από την πορεία του, προσέκρουσε σε μεταλλικές μπάρες της γέφυρας και ανετράπη, με συνέπεια το θανάσιμο τραυματισμό του.
H σορός του 50χρονου μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο νοσοκομείο «Παπαγεωργίου».
Προανάκριση για τις συνθήκες του ατυχήματος διενεργούν αστυνομικοί της υποδιεύθυνσης Τροχαίας Θεσσαλονίκης.
(φωτογραφία αρχείου)