![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiuyTSLn8FaFYIII05ZuSuCRSMnhMfMHaH76NKWSJG6bX-9E14vVXpaIb2To4wHNOjwAJ6ykmTZPYWtrMq8BYGN2qpqyPMyk5hG_fNB4Yv9_CWDwBD1sQ0WVkRD86xDmbKaUAPAp7TsAnDkXzSY2cn7iuC0eS0JmN7MC9agn-so7_dmHUXXk00RszjC61s/w640-h426/%CE%93%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%AF%CE%BA%CE%B1%20%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%8D%CF%81%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5%20%CE%BD%CE%B5%CE%BA%CF%81%CE%AE%20%CF%83%CE%B5%20%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B1%20%CF%84%CE%B7%CF%82%20%CE%A7%CE%B1%CE%BB%CE%BA%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82.jpg)
75χρονη αλλοδαπή ανασύρθηκε χωρίς τις αισθήσεις της από την παραλία στο Πευκοχώρι του δήμου Κασσάνδρας στη Χαλκιδική.
Η άτυχη γυναίκα ανασύρθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής (31/05/2024) από την παραλία στο Πευκοχώρι και διακομίστηκε με ασθενοφόρο όχημα του ΕΚΑΒ στο Κέντρο Υγείας Κασσάνδρας στη Χαλκιδική, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός της.
Από το Β’ Λιμενικό Τμήμα Νέων Μουδανιών του Κεντρικού Λιμεναρχείου Θεσσαλονίκης που διενεργεί την προανάκριση, παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας-νεκροτομής στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Θεσσαλονίκης.