![](https://1.bp.blogspot.com/-pKokbbCJYQU/YNSC1CYmNWI/AAAAAAADV_g/snF9-jYv8GcP58uK5Gf6grKEzcotz7aXwCLcBGAsYHQ/w640-h320/e884ba32241cceccd8fb0ddc1aff7ca8_Generic.jpg)
Συνέβη το μεσημέρι στην Παραβόλα Αγρινίου με την γυναίκα να ρίχνει μπουκάλι με χλωρίνη στο πρόσωπο του συζύγου της. Το μπουκάλι φαίνεται πως άνοιξε και η χλωρίνη πήγε στο μάτι του άνδρα που τραυματίστηκε.
Σύμφωνα με το karvasaras.gr ο άνδρας μεταφέρθηκε άμεσα με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο νοσοκομείο Αγρινίου, ενώ στο σημείο έσπευσε και η αστυνομία.
Σε εξέλιξη βρίσκεται η προανάκριση από την Αστυνομία, ενώ όπως φαίνεται όλα ξεκίνησαν από καβγά του ζευγαριού και αναμένεται να σχηματιστεί η σχετική δικογραφία για ενδοοικογενειακή βία.