![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKtDin-q7kRb-bC7YrvDbpAKwk-jIujgX8sywrjMII-8X82hFPKrcy9Nx46e2hl8cA75mpzwvwy2f43Fa1ObNH35PvrnL1qnhixl9x1ImHBsgEmFknGVoWt--qDk7IjSs2aQ_cSkyvWzwdf71nlg0-KHl2tj0Z6Hk3IgEn1jXpnKK7jduBmUcKwYxp/w640-h366/survivor-all-star.webp)
Πρεμιέρα κάνει στις 8 Ιανουαρίου το Survivor all Star και το βράδυ της Κυριακής ο ΣΚΑΪ μέσα από μια σειρά από trailer ανακοίνωσε τους παίκτες που θα δούμε φέτος στο ριάλιτι επιβίωσης.
Στο πρώτο trailer είδαμε πως η Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα, ο Μάριος Πρίαμος, ο Ηλίας Γκότσης, ο Γιώργος Ασημακόπουλος, η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Σάκης Κατσούλης επιστρέφουν στον Άγιο Δομίνικο.
Λίγη ώρα αργότερα κυκλοφόρησε και ένα δεύτερο στο οποίο «πρωταγωνιστούν» η Μαριαλένα Ρουμελιώτη, ο Νίκος Μπάρτζης, ο Στάθης Σχίζας, ο Στέλιος Χανταμπάκης και ο Σπύρος Μαρτίκας.