![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgH1sAyZhPI8yGmiG0KriHTOC75Vbt3bbBRCSqe2GS6xrpAA09706nj6_2mzOH3UKxbhCMWZmbFgQ84PhUSBf292rhC93QXsHk7Y033gXfwukdgrgeRMXZ8RsTFXUoT1UCOY1OY3ViCeKjQhWhJoM1-g1VTy325y4oBtfxpCYXNReFSapPxeOHFSsWq/w640-h338/troxaia-kukloforia.jpg)
Από τη Διεύθυνση Τροχαίας Θεσσαλονίκης ανακοινώνεται ότι, την Τετάρτη (18-01-2023) κατά τις ώρες 06:00 έως 14:00 λόγω συγκεντρώσεων που θα πραγματοποιηθούν δεν θα διεξάγεται η κυκλοφορία και δεν θα επιτρέπεται η στάση και η στάθμευση όλων των οχημάτων και στα δύο ρεύματα πορείας της οδού 26ης Οκτωβρίου, στο τμήμα της από την οδό Εγνατίας μέχρι την οδό Πολυτεχνείου.
Η κυκλοφορία των οχημάτων θα διεξάγεται μέσω των οδών :
Εγνατίας, Δωδεκανήσου, Πολυτεχνείου, Παλαιού Σταθμού, Αναγεννήσεως και των γύρω δρόμων της περιοχής.
Ζητούμε την κατανόηση και τη συνεργασία των πολιτών.