![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhxkTAvTOD7T64cymCIurrk_9IRbITuZ4nkuGW4dQVxCQ49_ijyBzMHHL54FyiKBrmPHikSu3Wj1Pu1t1fsuA8zVdGYmobU-scQkWDLXoCVRDD79xagjmi7CfEe8w0coSa_OHV_5p_k_lU4nYBTOuHh6eZENCpi18Ey0tyIWxrweAP91KslelRvTNx8rxs/w640-h384/%CE%A4%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%AE%20%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%B7%CE%BE%CE%B7%20%CE%B3%CE%B9%CE%B1%20%CF%84%CE%BF%CE%BD%2026%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%BF%20%CE%B1%CE%B3%CE%BD%CE%BF%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF%20%CE%91%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CF%8C%CE%BB%CE%B7%20%CE%A0%CE%B1%CF%83%CF%80%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B7.webp)
Τραγική κατάληξη για τον 26χρονο αγνοούμενο Αποστόλη Πασπαλιέρη
Τραγική ήταν η κατάληξη για τον 26χρονο Αποστόλη Πασπαλιέρη ο οποίος είχε εξαφανιστεί στην περιοχή της Καστέλλας στον Πειραιά από το απόγευμα της 16/02/2024.
Η Γραμμή Ζωής, ειδοποιήθηκε από τους οικείους του το μεσημέρι της 19/02/2024 και μετά τη συγκέντρωση των απαιτούμενων δικαιολογητικών, ενεργοποίησε τον Κοινωνικό Συναγερμό Silver Alert για την κινητοποίηση όλων για την ανεύρεσή του.
Η υπηρεσία Silver Alert, λίγες ώρες μετά την ενεργοποίηση του Συναγερμού, δέχθηκε κλήση για τον εντοπισμό και την απώλεια ζωής του.
Ο 26χρονος, εντοπίσθηκε, δυστυχώς, νεκρός στην ακτή Δηλαβέρη, στο Μικρολίμανο, στον Πειραιά, από διερχόμενο πολίτη.