![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEggchVRrrW6qdWST99C359-a-wMReusoExm6gcMo8AAR_KZEvg0jgAn80cpucbxzRXODHxX0-9S8jfMw9oOjkq-V2NZOb4sCks3MzKdbDCnarmT9G9oSM0UOKqXYphrIlzetYomSdAZR0HHMEHRznJDYbTBs1lSLfSkvBAOUO9SMB2YFhOTDh1OHtJJysg/w640-h426/okokj.jpg)
«Ανεξήγητη» χαρακτήρισε την απόφαση της ΕΠΟ ο κυβερνητικός εκπρόσωπος, Παύλος Μαρινάκης ο τελικός του κυπέλλου ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Άρη να διεξαχθεί χωρίς την παρουσία φιλάθλων.
«Κρίμα πραγματικά, υπάρχουν και τα εργαλεία και ο μηχανισμός που θα φέρει εις πέρας μια τέτοια διοργάνωση», τόνισε αναφερόμενος ουσιαστικά στον ευρωπαϊκό τελικό που θα διεξαχθεί κανονικά στο OPAP Arena ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντίνα.