![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjaOi8ytTduknbQs_Af4LBSuLnesNVO6WZ4SutwEJzeKYZQlkh2aSkJOZLoYyoPz100R2FLPd9dDZJeDUHuRlE5AceymATGC5zFvDg_UhqcM8aBCtYa-dlVXXiRNWb7BtxvFroR-XYYEuc8zBBY1gmz7HTOlE2dXL1M7Y1tHECgU8g_8o2PVsqGVUMZHU/w640-h360/maa.webp)
Τέλος εποχής για ένα από τα πιο γνωστά μπαρ της Θεσσαλονίκης, μετά από δέκα χρόνια λειτουργίας.
Λουκέτο μπαίνει σε ένα από τα πιο γνωστά και θρυλικά καφέ-μπαρ στα Λαδάδικα της Θεσσαλονίκης.
Ο λόγος για το μπαρ «Paraty & Loft Multispace», που λειτουργούσε επί της οδού Πίνδου 8, στα Λαδάδικα. Πρόκειται για ένα μπαρ που λειτουργούσε δέκα χρόνια στην περιοχή.
Η ιδιοκτησία του «Paraty & Loft Multispace» με μια ανάρτηση έκανε γνωστό το κλείσιμο του μπαρ
«Επειδή έτσι αποφάσισαν κάποιοι… κάπου το ταξίδι μας φτάνει στο τέλος του» ανέφερε στο περιεκτικό μήνυμά της η ιδιοκτησία, μέσα από δημοσίευση στο Instagram.